UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To jest chyba JEDYNE miasto w którym nic nie trzeba, nic nie robić, wszystko przeszkadza a każda inwestycja to szkoda pieniędzy. Najlepiej w spokoju doczekać późnej starości.
Tak to widzę
To jest chyba JEDYNE miasto w którym nic nie trzeba, nic nie robić, wszystko przeszkadza a każda inwestycja to szkoda pieniędzy. Najlepiej w spokoju doczekać późnej starości.
Tak to widzę