UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To jest chyba JEDYNE miasto w którym nic nie trzeba, nic nie robić, wszystko przeszkadza a każda inwestycja to szkoda pieniędzy. Najlepiej w spokoju doczekać późnej starości.

Tak to widzę

Anuluj