UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co to ma znaczyć, pytają się mieszkańców czy zbudować drogę. Skoro jest taka potrzeba i już zaczęliście to skączcie. Normalnie cyrk, wybudowali połowę trasy i pytają się czy dalej budować.

Achhh

Anuluj