UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bez żartów Panowie, .... w Bremie polski Tir z Gdańska miał stłuczkę na jednej z autostrad w centrum miasta....12 kilometrów jechałem trzy godziny- ktoś z Was mówi o korkach ?

MariuszLewandowski-Fc

Anuluj