UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bez żartów Panowie, .... w Bremie polski Tir z Gdańska miał stłuczkę na jednej z autostrad w centrum miasta....12 kilometrów jechałem trzy godziny- ktoś z Was mówi o korkach ?
MariuszLewandowski-Fc
Bez żartów Panowie, .... w Bremie polski Tir z Gdańska miał stłuczkę na jednej z autostrad w centrum miasta....12 kilometrów jechałem trzy godziny- ktoś z Was mówi o korkach ?
MariuszLewandowski-Fc