UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Może urzędnicy zbadaliby jak zmieniła się jakość życia w budynkach mieszkalnych na Saperów, Kościuszki i Podchorążych. Kiedy zostanie zbadany poziom hałasu w związku ze zwiększonym ruchem samochodowym i jak miasto planuje zabezpieczyć ludzi przed ciągłym hałasem i degradacją budynków. Kto dopuścił ruch samochodów ciężarowych? Obiecano mieszkańcom, że budynki będą oddzielone pasem zieleni i będzie monitorowany poziom hałasu. I co, i nic puste obietnice, Kto bada prędkość pojazdów? Nikt nie przestrzega ograniczenia prędkości do 30km.
pp