A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nie wierzcie nikomu z KO oni zawsze kłamią
@Lolka - siemanko polexit!wróciółeś juz z lasu?dużo śmieci zebrałeś?może zostaw tam z pożytkiem dla wszystkich swoją klawiaturę
Współdziałanie instytucjonalne a także ewidentna zmiana myślenia obecnego kierownictwa UM daje asumpt do działania w rozwoju naszego miasta. Teraz już widać jak jest zarządzane nasze miasto więc będzie dobrze - bo to będzie - Czas Elbląga.
@Lustfer - pomyliłeś ze swoimi bo też twoi i kieszenie sobie zapełniali, zapomniałeś?
To wymiociny Twoje spóźnione bo PiS nie wykazał się rozgrzebując tą inwestycję i nic poza tym. Przekop bez dostępu do portu no to pelikan jesteś, żeby innym uwagi robić.
Odkrywczy jesteś. Patologii początek to sam sens dofinansowania. Jednego roku rolnik pisze projekt na nową oborę, za lat kilka zamyka to i pisze projekt na rozwój i w tej oborze robi przedszkole prywatne. Paradoksalnie to Ci sami to na blokadach stoją traktorami marki Lamborghini.
nie pamiętasz czy nie chcesz pamiętać, jak to twoi nie spełniali wymogów dot. m.in. sądownictwa to dlatego UE blokowała należne nam środki finansowe, jarzysz? nie kompromituj się człowieku bo akurat weto dotyczące budżetu nie może być zastosowane.
@bra - Unia Europejska to 27 państw członkowskich i każdy ma jeden głos dzbanie jeden. Wyssana z palca historyjka o liście gończym za Nawrockim. Mniej snusów wciągajcie to Wam może klepki w główce wrócą na swoje miejsce.
@okkj - Tak klakierze propagandowy przeczytaj sobie artykuł o rankingu miast. Tam Elblag zarzadzany przez nieudaczników z KO zajmuje miejsce w ogonie szorującym po dnie.
Unia to zło tak samo jak PO. Ale będą zmiany. Likwidacja okrągłego stołu to początek zmian. Niebawem stół będzie pięciokątny. W każdym z pięciu kątów będą siedzieć prawdziwi reprezentanci narodu: prezydent, dwóch szefów konfederacji, korona i prezes. Chociaż może Prezes się nie załapie. Trochę nie pasuje do pozostałych i stół będzie kwadratowy. Prezydent już zaczął zmiany. Wetuje ustawy bo On wie co dla narodu jest najlepsze i nie podpisze ustaw, które On uważa za złe dla narodu. Wielu było przywódców, którzy zawsze wiedzieli co dla narodu jest najlepsze. Trudno wybrać tego najlepiej wiedzącego ale stawiam na Józefa Stalina. Wyjdziemy z tej UE i będziemy mieć Polskę prawdziwych Polaków. Przywódcę, który wie co dla narodu jest najlepsze już mamy. Rząd ma się Jego słuchać bo ma być tak jak On chce, żeby było bo On wie wszystko najlepiej.