UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@okkj - Tak klakierze propagandowy przeczytaj sobie artykuł o rankingu miast. Tam Elblag zarzadzany przez nieudaczników z KO zajmuje miejsce w ogonie szorującym po dnie.

Obnażam lewusów

Anuluj