62
19.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Właśnie dokładnie tak samo chciałem to napisać Jeszcze tylko dodać jak komendant JW motoroweczką bronił opcji niemieckiej i tych ptaszków z robaczkami
Zielarski (2025.12.19)
Co ma pis do Elbląga z wrobelkiem na czele? Te wasze sukcesy widać na przykładzie rozwoju miasta, po porównaniu z innymi
(2025.12.19)
" Grzegorz Kusz - DLACZEGO NIEMCY NIE LUBIĄ POLAKÓW? "... zobaczcie sobie na YT, wywiad z panią prof. - także bardzo celnie opowiada o Polakach, mentalu, "polskojęzycznych elit" w kontekście geopolitycznego klinczu.
2084 (2025.12.20)

info

2  
  0
I wyjdzie twój podpis geniuszu.
(2025.12.20)
@Mieszko I - Pozostań w tamtych czasach, średniowieczny filozofie.
(2025.12.20)
Nakłady inwestycyjne w Polsce w 2023 roku wyniosły 460 mld zł, a w 2024 r. zmniejszyły o 20 mld zł. Niby niewiele, ale przecież odblokowano miliardy z KPO. Tusk niszczy przyszłość Polaków.
bra (2025.12.20)

info

0  
  0
UsunięcieDotychczasowych partiiPoza parlament i większość dlaKonfederacji i innych nowychList. Chcemy, by wSejmie byli zupełnie nowi ludzie -mówi KBosak. LiderKonfederacji nie wykluczaKoalicji z GBra. nem -dla dobraPolski.
zSieci (2025.12.20)

info

0  
  0
Jak to mówił nasz wielki ks. Klimuszko - najpierw upadnieKomuna, potem będąRządzić szubrawcyZłodzieje, i dopieroPotem będzie dobrze... jak widać wciąż jesteśmy na2etapie.
echo (2025.12.20)

info

0  
  0
Skąd twierdzenie że ktokolwiek uważa przekop za sukces? To nadal wywalone w błoto (dosłownie) pieniądze, ale lepiej trochę dopłacić i uzyskać z tej inwestycji jakąkolwiek funkcjonalność (bo o jej zwrocie nie ma mowy), zamiast pozwolić jej marnieć. Nikt nie wie czy coś zacznie używać przekopu po poprawie portu w Elblągu, ale bez jej poprawy mamy pewność że nie.
Woycek (2025.12.21)
"- Panie Komisarzu, Elbląg w ostatnich tygodniach otrzymał z Brukseli bardzo dobrą wiadomość o odblokowaniu prawie 40 mln euro na rozwój portu" To zapewne kredyt, więc powody do radości ma tylko pan Arkadiusz... Choć też zdaje sobie sprawę, że bez 1 000 000 000 zł to dalej będzie takie tam taplanie się płytkim bagienku... ale może do emerytury szczęśliwie dociągnie i wtedy będzie prawdziwym herosem wśród storytellerów snujących morskie opowieści, który na dodatek dorbi się na tym zajęciu emerytury ! Nic tylko pogratulować talentu ! "To już 25 procent ankietowanych, nigdy wcześniej takiego wyniku nie było... " O proszę już 25% woli Wowkę od UE ! Może niech wyjadą na Wegry wzorując się na ichnich idolach z populizmu i socjopatii. "... infrastruktura portowa w Elblągu może być istotna również z punktu widzenia bezpieczeństwa. " Na przykład parking dla TiRów jako baza pancernych poduszkowców uzbrojonych w CKMy i podwodnych kajaków kamikadze boski wiatr.
GłębokaMyśl (2025.12.21)

info

0  
  0