A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Właśnie dokładnie tak samo chciałem to napisać Jeszcze tylko dodać jak komendant JW motoroweczką bronił opcji niemieckiej i tych ptaszków z robaczkami
Co ma pis do Elbląga z wrobelkiem na czele? Te wasze sukcesy widać na przykładzie rozwoju miasta, po porównaniu z innymi
" Grzegorz Kusz - DLACZEGO NIEMCY NIE LUBIĄ POLAKÓW? "... zobaczcie sobie na YT, wywiad z panią prof. - także bardzo celnie opowiada o Polakach, mentalu, "polskojęzycznych elit" w kontekście geopolitycznego klinczu.
I wyjdzie twój podpis geniuszu.
@Mieszko I - Pozostań w tamtych czasach, średniowieczny filozofie.
Nakłady inwestycyjne w Polsce w 2023
roku wyniosły 460 mld zł, a w 2024 r. zmniejszyły o 20 mld zł. Niby niewiele, ale przecież odblokowano miliardy z KPO. Tusk niszczy przyszłość Polaków.
UsunięcieDotychczasowych partiiPoza parlament i większość dlaKonfederacji i innych nowychList. Chcemy, by wSejmie byli zupełnie nowi ludzie -mówi KBosak. LiderKonfederacji nie wykluczaKoalicji z GBra. nem -dla dobraPolski.
Jak to mówił nasz wielki ks. Klimuszko - najpierw upadnieKomuna, potem będąRządzić szubrawcyZłodzieje, i dopieroPotem będzie dobrze... jak widać wciąż jesteśmy na2etapie.
Skąd twierdzenie że ktokolwiek uważa przekop za sukces? To nadal wywalone w błoto (dosłownie) pieniądze, ale lepiej trochę dopłacić i uzyskać z tej inwestycji jakąkolwiek funkcjonalność (bo o jej zwrocie nie ma mowy), zamiast pozwolić jej marnieć. Nikt nie wie czy coś zacznie używać przekopu po poprawie portu w Elblągu, ale bez jej poprawy mamy pewność że nie.
"- Panie Komisarzu, Elbląg w ostatnich tygodniach otrzymał z Brukseli bardzo dobrą wiadomość o odblokowaniu prawie 40 mln euro na rozwój portu" To zapewne kredyt, więc powody do radości ma tylko pan Arkadiusz... Choć też zdaje sobie sprawę, że bez 1 000 000 000 zł to dalej będzie takie tam taplanie się płytkim bagienku... ale może do emerytury szczęśliwie dociągnie i wtedy będzie prawdziwym herosem wśród storytellerów snujących morskie opowieści, który na dodatek dorbi się na tym zajęciu emerytury ! Nic tylko pogratulować talentu ! "To już 25 procent ankietowanych, nigdy wcześniej takiego wyniku nie było... " O proszę już 25% woli Wowkę od UE ! Może niech wyjadą na Wegry wzorując się na ichnich idolach z populizmu i socjopatii. "... infrastruktura portowa w Elblągu może być istotna również z punktu widzenia bezpieczeństwa. " Na przykład parking dla TiRów jako baza pancernych poduszkowców uzbrojonych w CKMy i podwodnych kajaków kamikadze boski wiatr.