Wybrany wątek opinii

Ciekawszy byłby wywiad z wicią i motorówką na temat ich decyzji o zablokowaniu rozwoju elblaskiego portu
(2025.12.19)
Myślę że gdy Polacy dojdą się władzy to obaj panowie dostaną zarzuty za blokadę rozwoju nie tylko miasta ale i Polski. Więzienia na nich czekają. Nie odpuścimy zablokowania rozwoju miasta.
Lolka (2025.12.19)
@Lolka - siemanko polexit!wróciółeś juz z lasu?dużo śmieci zebrałeś?może zostaw tam z pożytkiem dla wszystkich swoją klawiaturę
jawamkaczoraniewybieralem (2025.12.19)
Powrót do komentarzy