Wybrany wątek opinii
Współdziałanie instytucjonalne a także ewidentna zmiana myślenia obecnego kierownictwa UM daje asumpt do działania w rozwoju naszego miasta. Teraz już widać jak jest zarządzane nasze miasto więc będzie dobrze - bo to będzie - Czas Elbląga.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
@okkj - Tak klakierze propagandowy przeczytaj sobie artykuł o rankingu miast. Tam Elblag zarzadzany przez nieudaczników z KO zajmuje miejsce w ogonie szorującym po dnie.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1