Wybrany wątek opinii

Współdziałanie instytucjonalne a także ewidentna zmiana myślenia obecnego kierownictwa UM daje asumpt do działania w rozwoju naszego miasta. Teraz już widać jak jest zarządzane nasze miasto więc będzie dobrze - bo to będzie - Czas Elbląga.
okkj (2025.12.19)
@okkj - Tak klakierze propagandowy przeczytaj sobie artykuł o rankingu miast. Tam Elblag zarzadzany przez nieudaczników z KO zajmuje miejsce w ogonie szorującym po dnie.
Obnażam lewusów (2025.12.19)
Powrót do komentarzy