Wybrany wątek opinii
Mam odruch wymiotny, jak czytam te farmazony. Jak poprzednicy robili inwestycję pt. Przekop Mierzei to ujadaniu psiarni ni było końca, źle, gigantomania, środowisko, ptaszki i robaczki, katastrofa! Ale jak się władza zmieniła to nagle Przekop Mierzei stał się ogromnym sukcesem i szansą rozwoju i to na dodatek tej nowej ekipy, która jeszcze przed chwilą rozdzierała szaty. Czy Wy szanowni obywatele Elbląga łykacie to jak pelikany, czy jeszcze trzeźwo myślicie? Łapka w górę kto myśli, a łapka w dół kto łyka jak pelikan :)
Do moderacji
Odpowiedz
31
10
To wymiociny Twoje spóźnione bo PiS nie wykazał się rozgrzebując tą inwestycję i nic poza tym. Przekop bez dostępu do portu no to pelikan jesteś, żeby innym uwagi robić.
Do moderacji
Odpowiedz
1
4
Właśnie dokładnie tak samo chciałem to napisać Jeszcze tylko dodać jak komendant JW motoroweczką bronił opcji niemieckiej i tych ptaszków z robaczkami
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
Co ma pis do Elbląga z wrobelkiem na czele? Te wasze sukcesy widać na przykładzie rozwoju miasta, po porównaniu z innymi
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
Skąd twierdzenie że ktokolwiek uważa przekop za sukces? To nadal wywalone w błoto (dosłownie) pieniądze, ale lepiej trochę dopłacić i uzyskać z tej inwestycji jakąkolwiek funkcjonalność (bo o jej zwrocie nie ma mowy), zamiast pozwolić jej marnieć. Nikt nie wie czy coś zacznie używać przekopu po poprawie portu w Elblągu, ale bez jej poprawy mamy pewność że nie.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@Zielarski - Jesteś wyjątkowo beznadziejnym propagandystą i na dodatek wypisujesz brednie zasłyszane w krzaczorach, gdzie grupa pisowskich inteligentów zazwyczaj spożywa piwo po robocie. Akurat pan Jerzy to duszą i umysłem przekopowy misiaczek pisiaczek, najlepszy przyjaciel pana Arkadiusza oddany idei portu morskiego na parkingu dla TiRów sercem i duszą..
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Obserwowany rozkwit miasta jest pochodną polityki regionalnej władz województwa bagien i szuwarów, ,ich troski o Żuławy i Elbląg oraz postawy mieszkańców miasta, którym taka sytuacja najwyraźniej pasuje, bo GM jeszcze nie słyszała, by któryś z wybrańców ludu elbląskiego postawił tezę o konieczności zmiany podziału administracyjnego tej części Polski i podjął choćby tylko próbę organizacji referendum w tej sprawie..
Do moderacji
Odpowiedz
0
0