Wybrany wątek opinii

Mam odruch wymiotny, jak czytam te farmazony. Jak poprzednicy robili inwestycję pt. Przekop Mierzei to ujadaniu psiarni ni było końca, źle, gigantomania, środowisko, ptaszki i robaczki, katastrofa! Ale jak się władza zmieniła to nagle Przekop Mierzei stał się ogromnym sukcesem i szansą rozwoju i to na dodatek tej nowej ekipy, która jeszcze przed chwilą rozdzierała szaty. Czy Wy szanowni obywatele Elbląga łykacie to jak pelikany, czy jeszcze trzeźwo myślicie? Łapka w górę kto myśli, a łapka w dół kto łyka jak pelikan :)
(2025.12.19)
To wymiociny Twoje spóźnione bo PiS nie wykazał się rozgrzebując tą inwestycję i nic poza tym. Przekop bez dostępu do portu no to pelikan jesteś, żeby innym uwagi robić.
(2025.12.19)
Właśnie dokładnie tak samo chciałem to napisać Jeszcze tylko dodać jak komendant JW motoroweczką bronił opcji niemieckiej i tych ptaszków z robaczkami
Zielarski (2025.12.19)
Co ma pis do Elbląga z wrobelkiem na czele? Te wasze sukcesy widać na przykładzie rozwoju miasta, po porównaniu z innymi
(2025.12.19)
Skąd twierdzenie że ktokolwiek uważa przekop za sukces? To nadal wywalone w błoto (dosłownie) pieniądze, ale lepiej trochę dopłacić i uzyskać z tej inwestycji jakąkolwiek funkcjonalność (bo o jej zwrocie nie ma mowy), zamiast pozwolić jej marnieć. Nikt nie wie czy coś zacznie używać przekopu po poprawie portu w Elblągu, ale bez jej poprawy mamy pewność że nie.
Woycek (2025.12.21)
@Zielarski - Jesteś wyjątkowo beznadziejnym propagandystą i na dodatek wypisujesz brednie zasłyszane w krzaczorach, gdzie grupa pisowskich inteligentów zazwyczaj spożywa piwo po robocie. Akurat pan Jerzy to duszą i umysłem przekopowy misiaczek pisiaczek, najlepszy przyjaciel pana Arkadiusza oddany idei portu morskiego na parkingu dla TiRów sercem i duszą..
GłębokaMyśl (2025.12.21)
Obserwowany rozkwit miasta jest pochodną polityki regionalnej władz województwa bagien i szuwarów, ,ich troski o Żuławy i Elbląg oraz postawy mieszkańców miasta, którym taka sytuacja najwyraźniej pasuje, bo GM jeszcze nie słyszała, by któryś z wybrańców ludu elbląskiego postawił tezę o konieczności zmiany podziału administracyjnego tej części Polski i podjął choćby tylko próbę organizacji referendum w tej sprawie..
GłębokaMyśl (2025.12.21)
Powrót do komentarzy