UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Współdziałanie instytucjonalne a także ewidentna zmiana myślenia obecnego kierownictwa UM daje asumpt do działania w rozwoju naszego miasta. Teraz już widać jak jest zarządzane nasze miasto więc będzie dobrze - bo to będzie - Czas Elbląga.

okkj