62
19.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Przecież wy nie chcieliście przekopu blokowaliście wszystko!!!!!
(2025.12.19)

info

11  
  0
A co ma do powiedzenia motorówka ten szkodnik
(2025.12.19)

info

5  
  0
Państwo z tektury. Wszystko drożeje, a pieniądz traci na wartości. Inflacja (ta rzeczywista, o której nikt z polityków woli głośno nie mówić), dobija każdego dnia polską gospodarkę, niszczy przemysł, doprowadza do obniżenia poziomu jakości życia obywateli. Jest sztucznie napędzana poprzez spekulantów rynkowych, maklerów giełdowych i ekonomistów, którzy tworzą także fałszywe ratingi wpływające na inwestorów na rynkach walutowych. Handel uprawnieniami do emisji CO2 to pętla która dusi gospodarki we wszystkich krajach członkowskich UE, za wyjątkiem samych lobbystów zainteresowanych zyskiem z zielonego szaleństwa. To cena szalonej, niesprawiedliwej społecznie transformacji, którą ponosimy wszyscy.
Mieszko I (2025.12.19)
Cieszy mnie to że coraz wiecej Polaków dostrzega konieczność jak najszybszego Polexitu. Jak widać w komentarzach coraz wiecej Polaków ma juz dość eurokomuny która tylko wychodzi nam bokiem. Polexit jest juz tylko kwestia czasu. Canzorzy portelu nie nadazaj z kasowaniem komentarzy. Ale jatka:) Chyba trzeba zwiekszyc czułość cenzury AI na niepoprawne POlitycznie frazesy i smnisjszyc oczka w sitach cenzury.
Deunizacja (2025.12.19)

info

3  
  1
@Elblong lubi to - Do takich jak Ty też nie ma. UE to Niemcy, którzy nigdy dobrze nie życzyli. Jedyna szansa dla Nas to silna Polska. Prymitywne kłamstwo, że PIS ciągnie do Rosji. Takie prorosyjskie działanie, widać, że Elblong to pożyteczny idiota lub gorzej. Kaczyński uważa że Putin zabił mu brata bliźniaka i ciągnie do Putina. Rosja wystawiła list gończy na prezydentem Nawrockim. Targowica to Tusk i cała koalicja. Większość działań Tuska sprzyja Niemcom, i dalej Rosji. Przypadek.
bra (2025.12.19)
Tak przyjdą mądrzy inaczej od prezesa z nowogrodzkiej i będą rządzić przecież jeszcze jest co ukraść a w tym są najlepsi.
Emel (2025.12.19)
@unduś - A co ze zwrotem milionowych sum przez pisowskich złodziei?
Emel (2025.12.19)
Polska jest w Europie i tylko Ty tego nie wiesz. Do innej UE występowaliśmy, a teraz jest dyktaturą Niemiec. Chce żyć w niepodległej Polsce. Sam wypad do Niemiec jak nie jesteś Polakiem.
bra (2025.12.19)
Kilka lat zmarnowanych. Inwestycję zablokowali ludzie Tuska, a teraz trąbią sukces. Zakłamanie Protasa, Wcisły.... sięga zenitu.
bra (2025.12.19)
Z KO gdy PIS budowal przekop to protestowali ze przekop jest niepotrzebny bo przeciez mozna plywac przez Rosje. Te sowieckie szpicle nadal siedza w parlamencie zarowno Polskim jak i europejskim dzialajac na korzysc federacji rosyjskiej.
mówię sprawdzam (2025.12.19)

info

4  
  1