UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Lolka - siemanko polexit!wróciółeś juz z lasu?dużo śmieci zebrałeś?może zostaw tam z pożytkiem dla wszystkich swoją klawiaturę
jawamkaczoraniewybieralem
@Lolka - siemanko polexit!wróciółeś juz z lasu?dużo śmieci zebrałeś?może zostaw tam z pożytkiem dla wszystkich swoją klawiaturę
jawamkaczoraniewybieralem