73
18.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@MariuszLewandowski-Fc - Szanowny Panie, te prostackie inwektywy raczy Pan sobie wsadzić w.... Z tego co kojarzę to chyba włąśnie Pan agitował najpierw za ćwierkiem a później za nakętką? Czyżbym się mylił? Wiec czuje że uderzyłem w stół i właśnie odezwały się urażone nożyce? Nawet chyba był Pan przeciwny referendum w sprawie odwołania ćwierka i jego zastępców? Chodzi o referendum które chciał organizować Pan Stefan. Pan chyba wtedy kierował się hasłem:, ,Everybody's Fine, ,? A teraz mamy to co mamy Elbląg dziadostwem już nie stoi a leży i kwiczy. Raz na jakiś czas jakiś członek KO zwołuje konferencje na której obwieszcza populistyczne obietnice bez pokrycia i na tym Koniec.
Jawamwójtaniewybierałem (2025.12.18)
Dalszy pobyt Elbląga w tym doprowadzi do tego że Elbląg bedzie ostatni w rankingach. Wyrywac stąd natychmiast. Kiedy referendum vo kajdanami nas przykuli do WM.
(2025.12.18)

info

4  
  1
Kompletna bzdura wymyślona aby promować inne bzdury.
Janos (2025.12.18)

info

1  
  1
@Jaki - Piszę o wszystkich posłach I senatorach ziemi elbląskiej, I pytam czym takim przyczynili się dla lepszego życia w regionie.
Markkol1 (2025.12.18)
ty piszesz że trzeba stąd wyp..... a wszyscy nagle otwierają oczy i mówią o co mu chodzi. Tutaj w większości popierają marszałka dlatego jesteśmy tak wysoko w różnych rankingach.
(2025.12.18)

info

1  
  0
@Markkol1 - Odpowiadam, nie zrobili niczego. Dlatego całą tą grupę należy pozbawić mandatów posłów i senatorów. Bezwględnie czy KOwiec czy PISowiec wszystkich won! Polacy już mają dość pasozytow zyjacych na koszt podatnika i nic nie robiacych.
Tylko Braun (2025.12.18)
Spisiony elblong Bujdę piszesz w Elblągu zawsze rządziła komuna a ostatnio PO
(2025.12.18)

info

8  
  1
@Deunizacja - nie płacz polexit-poniżasz się
jawamkaczoraniewybieralem (2025.12.18)
@Jawamwójtaniewybierałem - i kto tu pisze o prostactwie?aleś mnie wet ubawił-płaszczysz sie żeby twoje posty dopuścić-to nie twoje info gdzie wszystko ci przechodzi
jawamkaczoraniewybieralem (2025.12.18)
Wynik ten jest nie tylko wynikiem ostatnich ośmiu lat. To efekt, co najmniej 35 lat, odsuwania na boczny tor mniejszych miast, zwykłej ich degradacji. W naszym społeczeństwie pamięć jest krótka, do kilku lat wstecz, a upadek trwa już od dziesięcioleci.
Antyunijny (2025.12.18)

info

4  
  0