UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dalszy pobyt Elbląga w tym doprowadzi do tego że Elbląg bedzie ostatni w rankingach. Wyrywac stąd natychmiast. Kiedy referendum vo kajdanami nas przykuli do WM.


Anuluj