73
18.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Rankingi jak sondaże nic nie znaczą jeśli w danym miejscu nie czujesz się dobrze. Ja mam 50 lat i już za żadne pieniądze nie chcę i nie mam zamiaru nigdzie się wyprowadzać a mieszkam tu od urodzenia. Tu chętnie się uczyłem, mieszkam, pracuję mam rodzinę i jestem szczęśliwy i żadne Gdański ani Olsztyny nie są dla mnie atrakcyjne i nigdy nie były ani żadna Europa a już w ogóle USA. Ja to miasto kocham i bardzo mi się podoba i tylko nie chciałbym aby znowu tu rządziło PiS. Panie prezydencie tylko proszę aby w końcu dokończył Pan tak potrzebną ulicę Wschodnia. To bardzo ważna inwestycja dla miasta i naszych dzieci.
(2025.12.18)

info

3  
  4
@Jawamwójtaniewybierałem - Zgadza się. Nie ma sensu i dlatego nikt nie rozmawia tu na forum z Panem wymienionym.
(2025.12.18)
Bliżej końca, czego ?
(2025.12.18)

info

0  
  0
A ty myślisz że on ma worek bez dna jak molołaj
(2025.12.18)
Portel blokuje Polska wigilia cudzoziemców mega słabe.
(2025.12.18)

info

2  
  0
Portel blokuje Polska wigilia cudzoziemców mega słabe.
(2025.12.18)

info

1  
  0
przecież od lat w Elblągu rządzi PO to znaczy że żle prowadzi miasto to czego się spodziewać a najgorsze jest to że obecny rząd zadłuża kraj o miliard dziennie i nasze dzieci i wnuki będą to spłacać a nie ma żadnych inwestycji
(2025.12.18)

info

5  
  0
@Jak w Rosji - Zastanów się zanim coś wydusisz ze swego rozumu, za PiS liczyli się z Polska i kraj nadrabiał wszystkie zaległości i zrujnowany kraj zaczął się odradzać po 8 latach nieudacznego rządu pod przewodnictwem Tuska
(2025.12.18)
cienko, oj cienko, duzo do zrobienia, bardzo duzo do poprawki
(2025.12.18)

info

1  
  0
Ranking, w którym Elbląg uplasował się na 56.miejscu na 66 miast, nie wygląda zachęcająco i jasno pokazuje obszary do poprawy. Szczególnie jak zestawimy się w porównaniu z Olsztynem (11.miejsce) czy Gdańskiem na czele stawki. Nadal jednak są to miasta wojewódzkie i też takie porównania nie mają sensu. Mimo wszystko warto spojrzeć na to z nieco szerszej perspektywy. Nie oznacza to, że Elbląg to „koniec świata” albo miejsce bez pozytywów. W innych rankingach pozycja Elbląga wypada znacznie lepiej. Każdy ranking ma swoją metodologię i mierzy coś innego, więc wyniki mogą się różnić. Można więc powiedzieć: ok, może być lepiej ale też tragedii nie ma. Elbląg ma swoje plusy, mocne strony i potencjał, który warto rozwijać zamiast tylko krytykować. Dla zainteresowanych pełny raport w którym plasujemy się wyżej nawet niż Gdańsk i Olsztyn o jakości życia można znaleźć tutaj wpisując w Google: Algorytics raport gdzie zyje sie najlepiej ocena jakosci zycia w gminach.
gwerk (2025.12.19)

info

2  
  1