UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@MariuszLewandowski-Fc - Szanowny Panie, te prostackie inwektywy raczy Pan sobie wsadzić w.... Z tego co kojarzę to chyba włąśnie Pan agitował najpierw za ćwierkiem a później za nakętką? Czyżbym się mylił? Wiec czuje że uderzyłem w stół i właśnie odezwały się urażone nożyce? Nawet chyba był Pan przeciwny referendum w sprawie odwołania ćwierka i jego zastępców? Chodzi o referendum które chciał organizować Pan Stefan. Pan chyba wtedy kierował się hasłem:, ,Everybody's Fine, ,? A teraz mamy to co mamy Elbląg dziadostwem już nie stoi a leży i kwiczy. Raz na jakiś czas jakiś członek KO zwołuje konferencje na której obwieszcza populistyczne obietnice bez pokrycia i na tym Koniec.

Jawamwójtaniewybierałem