UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Jaki - Piszę o wszystkich posłach I senatorach ziemi elbląskiej, I pytam czym takim przyczynili się dla lepszego życia w regionie.

Markkol1

Anuluj