UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Markkol1 - Odpowiadam, nie zrobili niczego. Dlatego całą tą grupę należy pozbawić mandatów posłów i senatorów. Bezwględnie czy KOwiec czy PISowiec wszystkich won! Polacy już mają dość pasozytow zyjacych na koszt podatnika i nic nie robiacych.

Tylko Braun

Anuluj