UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Markkol1 - Odpowiadam, nie zrobili niczego. Dlatego całą tą grupę należy pozbawić mandatów posłów i senatorów. Bezwględnie czy KOwiec czy PISowiec wszystkich won! Polacy już mają dość pasozytow zyjacych na koszt podatnika i nic nie robiacych.

Tylko Braun