Wybrany wątek opinii

Włodku, Rafale pusccie moj komentarz dosc juz tej cenzury.
Deunizacja (2025.12.18)
@Deunizacja - nie płacz polexit-poniżasz się
jawamkaczoraniewybieralem (2025.12.18)
Powrót do komentarzy