Wybrany wątek opinii
Włodku, Rafale pusccie moj komentarz dosc juz tej cenzury.
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
@Deunizacja - nie płacz polexit-poniżasz się
Do moderacji
Odpowiedz
0
2