A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
No to zachowanie policjantów już znamy, ale w całej tej historii brakuje mi jeszcze opisu zachowania tej pani, bo coś czuję, że policjanci bez powodu nie wpadli na tak "genialny" pomysł przeprowadzenia kontroli.
No i zapomniałem dodać, że jeżeli nie przyjęli zgłoszenia interwencji i odesłali na 112,to również popełnili wykroczenie.
@strażaksam - Fakt, brzmi zastanawiająco. Raczej nie sprawdzali czy jest i... nic innego poza tym nie da się sprawdzić. Coś ta pani chyba nie do końca wie, co było kontrolowane, albo ma za mocne kredki i koloruje opowieść.
Tytuł bardzo dobry, wskazujący, że warto rozmawiać na temat śmierci. Czasami tak bywa, że zwierzęta umierają, a ludzie zdychają... wielu ludzi niestety nie umiera godnie i nie mają godnych pochówków, przyczyn jest wiele. Bardzo dobrze, że jest taki tytuł.
@strażaksam - nie wiem jak jest z akumulatorem, ale.... znając podejście policji mogli coś wymyśleć - mi np. sprawdzali czy tylna wycieraczka działa, zapytałem po co skoro w jednych autach są a w sedanach np. nie ma?? odpowiedź brzmiała cytuję: "że jak jest na wyposażeniu to musi działać", więc dalej spytałem "czy skoro radio mam na wyposażeniu to też musi działać??" nie odpowiedział mi a kontrola zakończyła się PODEJRZENIEM - tyko podejrzeniem jak się później okazało - wyciekiem płynów eksploatacyjnych, co skutkowało zabraniem dowodu i zakazem dalszej jazdy, dodając, że często w autach z klimą to co leci na ulicę jest poprostu woda ze skraplacza klimy. No i to daje powód do podejrzenia wycieku, a podejrzenie wycieku według prawa pozwala na to co wyżej napisałem, nie musi być uzasadnione podejrzenie - tylko i wyłącznie podejrzenie. Więc ja nie byłbym taki pewny czy ten akumulator to wymyślona bajka. Dawno temu jak byłem dzieckiem, jechaliśmy z tatą zatrzymali nas do kontroli nie mieli się do czego przyczepić to sprawdzali czy mamy zimowy płyn do spryskiwaczy wlany.
pamiętaj też o swoich butach skórzanych i elementach skórzanych swojej garderoby
Policja to temat morze ! Gdyby byli misiaczkami do przytulenia też by było źle. Pamiętam jak w Niemczech zabrakło nam alkoholu i podjechałem pod wpływem do CPN, było ok. północy i pech chciał że samochód zgasł na światłach i nie chciał zapalić a dosłownie po minucie policja podjechała za mną, mimo to zachowałem spokój a tu wychodzi kobietka w mundurze i pyta o problem, odpowiedziałem po niemiecku że nie mogę uruchomić auta a ona na to nie ma problemu, razem ze swoim kamratami podwinęła rękawy i zaczęli pnie pchać, samochód odpalił a ja ze wzruszeniem pojechałem po napoje. U nas zaczynają od balonika i ukarania !!!! Nie sugeruje że moje zachowanie było ok. bo nie było ! ale ludzkie podejście człowieka jest ważne.
a co na to..... słynny elbląski psi detektyw?
POCHWALAM ZACHOWANIE POLICJANTÓW.
Jedni się tłumaczą, że jadą do umierającego psa, inni łapać myszy lub pająki.
Trzeba było jechać przepisowo to nie byłoby tematu. CAŁKIEM PRAWDOPODOBNE ŻE POLICJANCI PRZEPROWADZAJĄC TĄ KONTROLĘ URATOWALI KOMUŚ ŻYCIE, skoro ktoś pędził łamiąc przepisy ruchu drogowego.
@okoniowaty - I właśnie z takimi zachowaniami trzeba walczyć. Jeśli tej patologi się nie wytępi to masze dzieci będą ofiarami Stalinizmu bo podstawą tego systemy był terror obywatela przez każdego typa z legitymacją czy w mundurze. Wystarczy pojechać na granice z Obwodem i widać jak działają ich milicjnaci czy pogranicznicy. Ja pamiętam czasy ZOMOZY i nie tak to ma wyglądać.