UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@okoniowaty - I właśnie z takimi zachowaniami trzeba walczyć. Jeśli tej patologi się nie wytępi to masze dzieci będą ofiarami Stalinizmu bo podstawą tego systemy był terror obywatela przez każdego typa z legitymacją czy w mundurze. Wystarczy pojechać na granice z Obwodem i widać jak działają ich milicjnaci czy pogranicznicy. Ja pamiętam czasy ZOMOZY i nie tak to ma wyglądać.

MariuszLewandowski-Fc