UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Policja to temat morze ! Gdyby byli misiaczkami do przytulenia też by było źle. Pamiętam jak w Niemczech zabrakło nam alkoholu i podjechałem pod wpływem do CPN, było ok. północy i pech chciał że samochód zgasł na światłach i nie chciał zapalić a dosłownie po minucie policja podjechała za mną, mimo to zachowałem spokój a tu wychodzi kobietka w mundurze i pyta o problem, odpowiedziałem po niemiecku że nie mogę uruchomić auta a ona na to nie ma problemu, razem ze swoim kamratami podwinęła rękawy i zaczęli pnie pchać, samochód odpalił a ja ze wzruszeniem pojechałem po napoje. U nas zaczynają od balonika i ukarania !!!! Nie sugeruje że moje zachowanie było ok. bo nie było ! ale ludzkie podejście człowieka jest ważne.


Anuluj