UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
POCHWALAM ZACHOWANIE POLICJANTÓW. Jedni się tłumaczą, że jadą do umierającego psa, inni łapać myszy lub pająki. Trzeba było jechać przepisowo to nie byłoby tematu. CAŁKIEM PRAWDOPODOBNE ŻE POLICJANCI PRZEPROWADZAJĄC TĄ KONTROLĘ URATOWALI KOMUŚ ŻYCIE, skoro ktoś pędził łamiąc przepisy ruchu drogowego.