UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tytuł bardzo dobry, wskazujący, że warto rozmawiać na temat śmierci. Czasami tak bywa, że zwierzęta umierają, a ludzie zdychają... wielu ludzi niestety nie umiera godnie i nie mają godnych pochówków, przyczyn jest wiele. Bardzo dobrze, że jest taki tytuł.

okoniowaty