UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No i zapomniałem dodać, że jeżeli nie przyjęli zgłoszenia interwencji i odesłali na 112,to również popełnili wykroczenie.
KapitanSzyderca
No i zapomniałem dodać, że jeżeli nie przyjęli zgłoszenia interwencji i odesłali na 112,to również popełnili wykroczenie.
KapitanSzyderca