UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No i zapomniałem dodać, że jeżeli nie przyjęli zgłoszenia interwencji i odesłali na 112,to również popełnili wykroczenie.

KapitanSzyderca

Anuluj