Wybrany wątek opinii

POCHWALAM ZACHOWANIE POLICJANTÓW. Jedni się tłumaczą, że jadą do umierającego psa, inni łapać myszy lub pająki. Trzeba było jechać przepisowo to nie byłoby tematu. CAŁKIEM PRAWDOPODOBNE ŻE POLICJANCI PRZEPROWADZAJĄC TĄ KONTROLĘ URATOWALI KOMUŚ ŻYCIE, skoro ktoś pędził łamiąc przepisy ruchu drogowego.
(2025.12.06)
Policja ma chronić wartości realnie zagrożone a nie potencjalnie istniejące. Skoro było zgłoszenie o zagrożeniu życia psa to mieli obowiązek je chronić - bezwzględnie i natychmiast a nie prowadzić kontrolę którą mogli przeprowadzić po interwencji w sprawie psa.
MariuszLewandowski-Fc (2025.12.06)
Powrót do komentarzy