UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tytuł bardzo dobry, wskazujący, że warto rozmawiać na temat śmierci. Czasami tak bywa, że zwierzęta umierają, a ludzie zdychają... wielu ludzi niestety nie umiera godnie i nie mają godnych pochówków, przyczyn jest wiele. Bardzo dobrze, że jest taki tytuł.

okoniowaty

Anuluj