A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dzialka za tylko 990! Ktos spal, byl pijany lub ktos na tym dobrze zarobil.
Nie o ślubie kościelnym mowa, wystarczy cywilny by było prawo nabycia i ochrony a nie traktować rodzenie dzieci jako interes przetrwania. Patologia...
Nie rozumiem, kompletnie nie rozumiem
Ten teren jest najniżej położonym obszarem Starego Miasta w Elblągu.
Lepiej kupić działkę na wysoczyźnie w małej miejscowości pod Elblągiem i postawić niewielki tani dom niż mieszkać w Elblągu. Dojazd ze wsi do pracy zajmuje tyle czasu co przebicie się przez miasto np. na Zawadę. Taniej, lepiej, spokojniej i wygodniej mieszka się poza miastem. Ja już nigdy nie chcę wracać do miasta
Przecież w Elblągu budowanych jest dużo więcej mieszkań niż chętnych na nie. Ceny polecą na łeb na szyję albo będą pustostany. Tylko idioci inwestując teraz w nieruchomości
@Biedniaczek lewaczek - W sobotę w ramach przedświątecznej zbiórki dla Banku Żywności, stałam dwie godziny przy prawie pustym koszu w jednym z dyskontów. Niech nikt nie mówi, że w kraju jest bieda. Jestem zdumiona ilością zakupionych towarów. Rozumiem, że teraz nie ma czasu na codzienne zakupy, ale czy wszystko co kupujemy jest nam t w tak dużej ilości? Koszę kupujących były wypełnione po brzegi, ale nam w ramach zbiórki dostałyśmy aż 2 kg cukru i trochę innych produktów. Czyżby ofiarność w narodzie umarła? Bo jednak są potrzebujący.
Kto zbudował budynek, niedawno oddany, naprzeciwko wejścia do I Ogólniaka? Potężny grzyb wzdłuż całego budynku. Elbląska jakość!
Wyciagasz z okna wedke i lowisz ryby z fotela. Takze warto za kazde pieniadze
I na grzyby nie trzeba jezdzic