UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Lepiej kupić działkę na wysoczyźnie w małej miejscowości pod Elblągiem i postawić niewielki tani dom niż mieszkać w Elblągu. Dojazd ze wsi do pracy zajmuje tyle czasu co przebicie się przez miasto np. na Zawadę. Taniej, lepiej, spokojniej i wygodniej mieszka się poza miastem. Ja już nigdy nie chcę wracać do miasta

wieśniak z wyboru

Anuluj