Wybrany wątek opinii
Odkrywki Archeologiczne znajdują się pod ziemią na terenie całej starówki i to nie powinno nikogo dziwić, skoro są plany budownictwa Elbląga z przed zrównania z ziemią to o jakich niespodziankach mówimy ? Podobnie z terenem obok, pod osiedle ! Wykopali, zasypali i czekają a kasa poszła bo nikt tego darmo nie robił. Nie trzeba być w temacie ale jako budowlaniec od 45 lat miałem świadomość że wykop cztery metry to odbieranie studni, mowa o wodach głębinowych które bedą na powierzchni i tak się stało bo projektant nie przewidział ? Kasy nie wziął ? Teraz czekają od roku aż woda wyparuje ? Dla mnie logicznym faktem jest że bez pali nie powstanie budynku a więc po co było to kopanie ? Tak kolejni kradną publiczne pieniądze z budżetu. Żeby było jasne nie pisze o tym względem tradycyjnych wymianek politycznych tylko jako stary z kwalifikacjami mistrza budowlaniec.
Do moderacji
Odpowiedz
19
17
Nie rozumiem, kompletnie nie rozumiem
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
Ten teren jest najniżej położonym obszarem Starego Miasta w Elblągu.
Do moderacji
Odpowiedz
6
0
Możesz wytłumaczyć jakie publicznie pieniądze kradnie deweloper z budżetu, realizując PRYWATNĄ inwestycję?
Do moderacji
Odpowiedz
6
1