Wybrany wątek opinii
Wniosek jest prosty dla rodziców bez zawartego związku małżeńskiego odebrać 800+ ! Podobnie gdy obojga nie pracuje legalnie. Wiem że dzieci wszystkie są równe, kochane i zasługują na taką samą pomoc ale skoro dzieci się rodzą tylko dla kasy typu alimenty i 800+ to jedyny sposób tak temat zamknąć ! tu nie ma znaczenia że za chwilę bedą kciuki w dół bo prawda i tak sama się obroni !
Do moderacji
Odpowiedz
14
11
Nie twoja spraw czy ktoś ma ślub czy nie.
Do moderacji
Odpowiedz
6
3
A co to takiego ślub - bo ksiądz zarobił. takie same bycie ze sobą. Jak ludzie niedojrzali, kasa dla księdza nie pomoże.
Do moderacji
Odpowiedz
5
5
Nie o ślubie kościelnym mowa, wystarczy cywilny by było prawo nabycia i ochrony a nie traktować rodzenie dzieci jako interes przetrwania. Patologia...
Do moderacji
Odpowiedz
3
1