Wybrany wątek opinii

Kto zbudował budynek, niedawno oddany, naprzeciwko wejścia do I Ogólniaka? Potężny grzyb wzdłuż całego budynku. Elbląska jakość!
(2025.12.01)
I na grzyby nie trzeba jezdzic
(2025.12.01)
Powrót do komentarzy