UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przecież w Elblągu budowanych jest dużo więcej mieszkań niż chętnych na nie. Ceny polecą na łeb na szyję albo będą pustostany. Tylko idioci inwestując teraz w nieruchomości

Boss pit

Anuluj