UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przecież w Elblągu budowanych jest dużo więcej mieszkań niż chętnych na nie. Ceny polecą na łeb na szyję albo będą pustostany. Tylko idioci inwestując teraz w nieruchomości
Boss pit
Przecież w Elblągu budowanych jest dużo więcej mieszkań niż chętnych na nie. Ceny polecą na łeb na szyję albo będą pustostany. Tylko idioci inwestując teraz w nieruchomości
Boss pit