UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Biedniaczek lewaczek - W sobotę w ramach przedświątecznej zbiórki dla Banku Żywności, stałam dwie godziny przy prawie pustym koszu w jednym z dyskontów. Niech nikt nie mówi, że w kraju jest bieda. Jestem zdumiona ilością zakupionych towarów. Rozumiem, że teraz nie ma czasu na codzienne zakupy, ale czy wszystko co kupujemy jest nam t w tak dużej ilości? Koszę kupujących były wypełnione po brzegi, ale nam w ramach zbiórki dostałyśmy aż 2 kg cukru i trochę innych produktów. Czyżby ofiarność w narodzie umarła? Bo jednak są potrzebujący.
starsza pani