92
01.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Blokują wpisy!!!
(2025.12.01)

info

4  
  1
@usmiechamy się szeroko - co ma Koalicja do prywatnych inwestycji mają ludzie kasę na to płacą, a jak nie mają to robią inwestycje za pół miliona pod Elblągiem
Elblążanintoja (2025.12.01)
Łosie to wezmą pętle na szyję w postaci kredytu na 40 lat aby kupić mieszkanie 40mk2 w Elblągu. Dramat.
kkkkk1 (2025.12.02)
Jako mieszkańca Elbląga cieszy mnie że ceny mieszkań osiagną cenę jak w Paryżu czy nawet w Berlinie to za sprawą przekopu gdzie wielu mieszkańców będzie moggło kajakami dojeżdżać do pracy w Gdańsku. Dramat
(2025.12.02)

info

7  
  0
W mojej ocenie te mieszkania nie są warte więcej niż 9000 za metr w stanie deweloperskim
(2025.12.02)
@kkkkk1 - Gdańsk to weźmie bez żadnego sapania. I bardzo dobrze. Gdańsk to kultura i pieniądze. A rzeka Elbląg to prawie Motława.
(2025.12.02)
Możesz wytłumaczyć jakie publicznie pieniądze kradnie deweloper z budżetu, realizując PRYWATNĄ inwestycję?
Ploterek (2025.12.02)
..... że trzy lokale już sprzedał, a sześć jest zarezerwowanych..... Może więcej dziennikarskiej rzetelności - proszę sprawdzić, kto kupuje tak drogie mieszkania, osoby prywatne, czy też firmy.
hfgjmtdyjx (2025.12.02)

info

1  
  4
Mieszkam w waw, tam są dopiero ceny.2 pokoje 35m2 na Woli- 1.28mln. Kawalerka 18.8m2 na Mokotowie do generalnego remontu- 420k. Za takie pieniądze można mieć ładny dom w jakimś normalnym kraju.
Jjj (2025.12.02)
Tak to już jest na tym świecie. Celebryci czy politycy co się dorobili kupują za wiele milionów. Biedniejsi od nich ale bogaci za kilka milionów Inni kupują jeszcze taniej. Wielu nie stać na żadne. Niestety zlikwidowanie podziału na bogatych i biednych i wszystkim po równo dać mieszkania, komunie się nie udało. Chociaż małe przebłyski były. Niewiele brakowało. Zróżnicowanie zamożności od najbogatszych do najbiedniejszych zawsze będzie trwać i tego nikt nigdy nie zmieni. Cieszmy się, że skala bezdomności w Polsce w porównaniu do USA kraju marzeń prawicy jest marginalna.
czy (2025.12.02)

info

7  
  0