UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kto zbudował budynek, niedawno oddany, naprzeciwko wejścia do I Ogólniaka? Potężny grzyb wzdłuż całego budynku. Elbląska jakość!


Anuluj