92
01.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
a na złosc deweloperom sprzedam mieszkanie 2 pokoje 36m za 6.5 tys. za metr
pit stop (2025.12.01)

info

4  
  2
@Dziki lokator - A Twoja pensja dostosowana jest do czego? Ja prosty mechanik 180 biorę za godzinę. Mieszkania dwa. Nie marzę o starówce. Znam lepsze lokalizacje do życia.
(2025.12.01)
Jedyny korek jaki widziałeś to ten od taniego wina...
(2025.12.01)
Jest stanowczo za tanio
pcimski_bez_matury (2025.12.01)

info

2  
  0
Jest stanowczo za tanio
pcimski_bez_matury (2025.12.01)

info

1  
  0
dev to cwaniak podobny do handlarza aut
(2025.12.01)

info

3  
  0
Do tych wszystkich, którzy uważają że ceny mieszkań są za wysokie: sprzedający bierze tyle i jest w stanie zapłacić kupujący - to się nazywa prawo rynku. Widać średnio 15000 za mkw to dobra cena.
(2025.12.01)
@Dziki lokator - To nie są parcele dla zwykłego Kowalskiego, zresztą właśnie o to chodzi żeby Kowalskiego było stać jedynie na tanie piwko i ewentualnie kebaba, on ma tyrać, i płacić podatki z których finansuje się wille i jachty dla szlachty.
Kapiszon (2025.12.01)
Dla bufonów mają sens, niestety.
(2025.12.01)
@Tyle w temacie - "Przecież w tym państwie z dykty zarządzanym przez targowicę KO nikogo uczciwie pracującego nie będzie na to stać" - a jeszcze tak niedawno willa plus i po kłopocie. chata jest i to jaka.
Netkot (2025.12.01)