A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
a na złosc deweloperom sprzedam mieszkanie 2 pokoje 36m za 6.5 tys. za metr
@Dziki lokator - A Twoja pensja dostosowana jest do czego? Ja prosty mechanik 180 biorę za godzinę. Mieszkania dwa. Nie marzę o starówce. Znam lepsze lokalizacje do życia.
Jedyny korek jaki widziałeś to ten od taniego wina...
Jest stanowczo za tanio
Jest stanowczo za tanio
dev to cwaniak podobny do handlarza aut
Do tych wszystkich, którzy uważają że ceny mieszkań są za wysokie: sprzedający bierze tyle i jest w stanie zapłacić kupujący - to się nazywa prawo rynku. Widać średnio 15000 za mkw to dobra cena.
@Dziki lokator - To nie są parcele dla zwykłego Kowalskiego, zresztą właśnie o to chodzi żeby Kowalskiego było stać jedynie na tanie piwko i ewentualnie kebaba, on ma tyrać, i płacić podatki z których finansuje się wille i jachty dla szlachty.
Dla bufonów mają sens, niestety.
@Tyle w temacie - "Przecież w tym państwie z dykty zarządzanym przez targowicę KO nikogo uczciwie pracującego nie będzie na to stać" - a jeszcze tak niedawno willa plus i po kłopocie. chata jest i to jaka.