92
01.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Bo Elbląg to fajne miejsce do życia, .... gorsze do zarabiania. Ale od lat zbliżamy się do Gdańska....
MariuszLewandowski-Fc (2025.12.01)
Ludzie, czy ktoś Was zmusza to kupna tych mieszkań? Są chętni, znaczy, że cena jest sensowna. Gwarantuję, że gdy zabraknie klientów cena spadnie. Nie chcesz tu, kupujesz w tańszej lokalizacji. W czym problem?
JamCi (2025.12.01)

info

15  
  10
Radni-bezradni natychmiast powinni podnieść podatek od niezamieszkanych mieszkań 30-krotnie, żeby wymusić ich szybką sprzedaż po racjonalnych cenach. W tej chwili 80% mieszkań od paodeweloperki stoi pusta.
(2025.12.01)

info

11  
  6
Kiedyś ceny mieszkań były w miarę normalne, ludzie kupowali mieszkania z niedużym kredytem albo za oszczędności lub pożyczyli coś od rodziny, ale banki i deweloperzy nie byli w stanie zarabiać milionów, więc sztucznie napompowali bańkę na rynku nieruchomości, przez co ceny mieszkań są z kosmosu, nie kosztują jak kiedyś np 100 tyś (co i tak jest dużo) - teraz to bez pół miliona nie ma co startować. No ale dzięki temu banki mogą wam sprzedać mieszkanie za 500 tyś (zapłacisz z odsetkami prawie milion!). Deweloper też nie ma oporów przed ustalaniem kosmicznych cen - no bo banki chętnie dadzą kredyt. A do tego pośrednicy nieruchomości przejmują cały rynek wtórny - sprzedajesz - płać 2% prowizji - kupujesz - też płać 2% prowizji. Tyraj całe życie, po to żeby utrzymywać bankierów, deweloperów, pośredników, itp
(2025.12.01)

info

20  
  3
@usmiechamy się szeroko - Tylko takie nieudaczniki jak ty marudzą ze złe się żyje. Mi nie brakuje, a nawet sporo zostaje.
Gnoom (2025.12.01)
Nie twoja spraw czy ktoś ma ślub czy nie.
DDR (2025.12.01)
Tylko baran zapłaci tyle kasy za mieszkanie w metropolii elbląskiej xD
(2025.12.01)

info

16  
  4
10 lat temu Zamieniłem Elbląg na Łomianki i nie żałuję :)
Franek z Łomianek (2025.12.01)
Za taką cenę można w Trójmieście kupić mieszkanie albo w pobliżu na w Straszynie Zukowie itp ceny oscylują do 10 000 za metr
(2025.12.01)
Dalej głosujcie na PIS, a ceny będą podwójne. No dalej!
(2025.12.01)