A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A co to takiego ślub - bo ksiądz zarobił. takie same bycie ze sobą. Jak ludzie niedojrzali, kasa dla księdza nie pomoże.
Całe 8 lat rozkradania kraju na miliardy przez "patriotów" z PIS się kłania. Cud, że jeszcze gospodarka działa po takich rządach. TUSK - Kiedy oni będą siedzieć?
@Franek z Łomianek - Mówisz już "a u nas w warszafie... "?
Żukowo to zapupie a nie Trójmiasto. To tak jakbyś w Młynarach kupił mieszkanie i mówił, że to prawie Elbląg. Tam są koszmarne korki i niewyobrażalnie długi czas dojazdu do Trójmiasta. A Trójmiasto to nie Warszawa gdzie poza całym transportem jest metro, które przejeżdża całą metropolię w krótkim czasie. Z tych wszystkich zakamarów dojazd do Gdańska trwa tyle co z Elbląga.
To kupują różnego rodzaju mafiozi i przestępcy pod wynajem dla lemingów. Często biorą na raz po kilkanaście mieszkań. Przecież w tym państwie z dykty zarządzanym przez targowicę KO nikogo uczciwie pracującego nie będzie na to stać chyba że weźmie kredyt na 30 lat i ciężko tyrał na spłatę tej klitki.
Poleciałem dziś i zarezerwowałem wszystkie pozostałe lokale. Także nie ma już nic do kupna. Taka cena w Elblągu to okazja!
To najlepsze miejsce żeby mieć rzekę na wyciągnięcie ręki jak popada kilka dni😄 mam nadzieję, że deweloper przewidzial komórki lokatorskie na przechowywanie pontonów
@Tyle w temacie - Tu racja, z PiSem można się szybciej postarać o domek
sypialnia dla bogatych
skoro mosty sa, ale niedzialajace atrapy rekonstrukcyjne dla turystow z niemiec