UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Radni-bezradni natychmiast powinni podnieść podatek od niezamieszkanych mieszkań 30-krotnie, żeby wymusić ich szybką sprzedaż po racjonalnych cenach. W tej chwili 80% mieszkań od paodeweloperki stoi pusta.


Anuluj