UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@usmiechamy się szeroko - Tylko takie nieudaczniki jak ty marudzą ze złe się żyje. Mi nie brakuje, a nawet sporo zostaje.
Gnoom
@usmiechamy się szeroko - Tylko takie nieudaczniki jak ty marudzą ze złe się żyje. Mi nie brakuje, a nawet sporo zostaje.
Gnoom