Wybrany wątek opinii
10 lat temu Zamieniłem Elbląg na Łomianki i nie żałuję :)
Do moderacji
Odpowiedz
4
6
@Franek z Łomianek - Mówisz już "a u nas w warszafie... "?
Do moderacji
Odpowiedz
6
1