Wybrany wątek opinii

10 lat temu Zamieniłem Elbląg na Łomianki i nie żałuję :)
Franek z Łomianek (2025.12.01)
@Franek z Łomianek - Mówisz już "a u nas w warszafie... "?
słoik (2025.12.01)
Powrót do komentarzy