Wybrany wątek opinii

Przecież lemingi głosujące na KO twierdzą że teraz żyje się lepiej łatwiej bo suszyzab chodzi na koncerty finansowane z budżetu mieszkańców.
usmiechamy się szeroko (2025.12.01)
@usmiechamy się szeroko - Wzrost płac, spadek inflacji, PKB w górę to są składniki makro. Co Śliwka i jego świta może powiedzieć, że żyje się gorzej czyli przy 18% inflacji im żyło się lepiej. A kto pracuje od lat bez podwyżki sam sobie krzywdę robi. Nikt łańcuchem nikogo nie przyspawał do nędznej pracy.
(2025.12.01)
@usmiechamy się szeroko - Tylko takie nieudaczniki jak ty marudzą ze złe się żyje. Mi nie brakuje, a nawet sporo zostaje.
Gnoom (2025.12.01)
@usmiechamy się szeroko - co ma Koalicja do prywatnych inwestycji mają ludzie kasę na to płacą, a jak nie mają to robią inwestycje za pół miliona pod Elblągiem
Elblążanintoja (2025.12.01)
Powrót do komentarzy