UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bo Elbląg to fajne miejsce do życia, .... gorsze do zarabiania. Ale od lat zbliżamy się do Gdańska....
MariuszLewandowski-Fc
Bo Elbląg to fajne miejsce do życia, .... gorsze do zarabiania. Ale od lat zbliżamy się do Gdańska....
MariuszLewandowski-Fc