UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bo Elbląg to fajne miejsce do życia, .... gorsze do zarabiania. Ale od lat zbliżamy się do Gdańska....

MariuszLewandowski-Fc

Anuluj