34
24.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Widać, że pomysły o biletach 5 minutowych pochodzą od osób, które nie jeżdżą komunikacją.
(2025.11.24)
W Lublinie, Waśka, nie byłeś...
Ksiądz Kaszanka (2025.11.24)
Po pierwsze pasażerów od lat liczą bramki. Po drugie Górecki kilka lat temu oświadczył, że liczeniu pasażerów posłuży EKM. WIEC CO TO ZA BZDURY: "Zarząd Komunikacji Miejskiej Miejskiej nie prowadzi analiz zachowań pasażerów, w związku z czym nie może podać szczegółowo, ile osób będzie korzystało z biletów na krótki przejazd, (... )" To o czym jest ten tekst, keśli nie o innymi słowy mierzeniu potoków pasażerów?!
Yhy (2025.11.24)
Ale wkoło jest wesoło ooo...
Uśmiechnijcie się brygada (2025.11.24)
@Uśmiechnijcie się brygada - Chłopaki po zmianie wychodzili z zakładu, a dzisiaj na zmianie byla twoja mama. WSZYSCY uśmiechnięci... ale SZA! Nadciąga kolejna zmiana. A mama wciąż na zakładzie...
Kierownik (2025.11.24)
Który tramwaj oprócz niemieckich ma 50 lat?
gru (2025.11.25)
Wiń miasto, że tam sygnalizacji ustawić nie mogą.
gru (2025.11.25)
Ciekawe jakie nowe stoją?
gru (2025.11.25)
Nie ma takich wozow 50 letnich takze bredzisz.
(2025.11.25)
A wiesz co to znaczy ironia?
(2025.11.25)