Wybrany wątek opinii

Na ulicach i szynach klamot goni klamot a oni udają że coś robią. Jak przez skrzyżowanie koło Światowida przejedzie klamot po szynach to 5 minut trzeba czekać na zmianę świateł... a oni bilet pięciominutowy. Zejdźcie wy na ziemię i nie nazywajcie tego złomu komunikacją W żadnym Polskim mieście nie ma takiej ''komunikacji'' jak tu na tym zadupiu.
(2025.11.24)
W Lublinie, Waśka, nie byłeś...
Ksiądz Kaszanka (2025.11.24)
Wiń miasto, że tam sygnalizacji ustawić nie mogą.
gru (2025.11.25)
Powrót do komentarzy