A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Miasto niech się weźmie za zatoki autobusowe, ciężko jest sie zatrzymać autobusem na tych dziurach, np na Królewieckiej (Metalowców) z obu stron, Dąbka (Gwiezdna), pętla Odrodzenia i wiele innych, a kostki brukowe powinny być wymienione na beton bądź asfalt tak jak na Lotniczej jest zrobione i nie ma problemu z drgającym i kołyszącym się autobusem przy stawaniu.
Zatoczki w elblagu dramat zgodze sie, olomby wypadają, kostka brukowa nie ma sensu, na wieki bedzie beton jak kolo hotelu sowa i na wiadukcie
Nie inaczej. W konkretnych warunkach Elbląga za 5 minut, to jak trafi na sygnalizacje to może 2 przystanki tylko. A jak przekroczy przez czekanie to młotek, szyba i wyskakiwać? To zawału można dostać od takiej komunikacji. Może timery do gotowania jajek ZKM niech rozdaje. To zupełnie zagmatwane będzie, jak szklana pułapka, co się nawet z tymi starociami Konstala dobrze kojarzy:-) Co pomysł, to większy absurd.
@Yhy - Ale.... w jeden dzień roboczy można to w godzinach szczytu z pozycji pasażera ocenić.2/3 jeździ dłużej niż 5 minut. Np Do szkoły na Bema, to nawet od Grobli dłużej zejdzie ze światłami, a co dopiero wcześniej? Zmierzyli linijką Trójmiasto na mapie, a potem Elbląg i z proporcji tak jakoś wyszło psia kość :-))) To sabotaż dyrektyw UE o transporcie publicznym, zwłaszcza w odniesieniu ekologizacji. Trzeba uprzejmie donieść....