Wybrany wątek opinii

Widać, że pomysły o biletach 5 minutowych pochodzą od osób, które nie jeżdżą komunikacją.
(2025.11.24)
Nie inaczej. W konkretnych warunkach Elbląga za 5 minut, to jak trafi na sygnalizacje to może 2 przystanki tylko. A jak przekroczy przez czekanie to młotek, szyba i wyskakiwać? To zawału można dostać od takiej komunikacji. Może timery do gotowania jajek ZKM niech rozdaje. To zupełnie zagmatwane będzie, jak szklana pułapka, co się nawet z tymi starociami Konstala dobrze kojarzy:-) Co pomysł, to większy absurd.
Przyjezdny (2026.01.01)
Powrót do komentarzy